Directie

Sales team

Astrid Janssen Accountmanager France
a.janssen@bankenchampignons.com
(+31) 24 36 67 447
Bart van Rens Accountmanager Scandinavia
b.van.rens@bankenchampignons.com
(+31) 024 36 67 449
Caroline van Baast Sales support
c.van.baast@bankenchampignons.com
(+31) 024 3667448
Desiree Janssen Accountmanager France / Southern Europe
d.janssen@bankenchampignons.com
(+31) 24 36 67 446
Kerstin Herbst Accountmanager UK
k.herbst@bankenchampignons.com
(+31) 024 3667445
Marjan de Boer Accountmanager DACH and Asia
m.de.boer@bankenchampignons.com
(+31) 24 36 67 443
Noud van den Broek Senior Accountmanager
n.van.den.broek@bankenchampignons.com
(+31) 024 3667451
Pierre Groen Accountmanager Benelux / Exotics
p.groen@bankenchampignons.com
(+31) 024 36 67 442
Ron Bergman Sales support France
r.bergman@bankenchampignons.com
(+31) 024 36 67 448

Excellence in Mushrooms